Boho šaty MOROCCO

❤︎ Opasok súčasťou balenia

❤︎ Výstrih do tvaru V na pripináčik

❤︎ Nadýchané "spadnuté" rukávy na gumičku

❤︎ Midi dĺžka nad kolená

 

Doba výroby

Každý jeden kúsok JoveJove sa vyrába na objednávku - je to ekologicé, tento druh výroby spĺňa filozofiu udržateľnej módy, keďže každý vyrobený kúsok už má svojho majiteľa. Nevzniká tak nadmerná výroba. Svoj nákup si takto ešte viac premyslíte a čakanie na šaty znásobí radosť. A stojí za to.

Doba výroby je približne 14 dní, pri nadmernom množstve objednávok to môže byť o niečo dlhšie. O presnom dátume vás budeme informovať emailom

 

€120
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant

Nadýchané rukávy, midi dĺžka, nastaviteľný výstrih, oversized strih, ktorý si ale viete upraviť opaskom... to sú nové boho šaty Marocco. Inšpirované jesenným slnkom, jemným vánkom a exotikou. Výrazná oranžová ako dominanta doplnená "kachličkovým" modro-bielym vzorom. Nebojte sa vrstviť s veľkým chunky svetrom, s elegantným sankom, džínsovou bundou alebo kožúškom. Výrazný kúsok ale vysoko variabilný a nositeľný. Pre viac inšpirácie sa pozrite na náš Instagram.


Zloženie:

50% Bavlna 50% Ľan - látka je potlačená najmodernejšou technológiou digitálnej pigmentácie. Bez použitia a znečisťovania vody a s nízkou spotrebou elektrickej energie. Potlač má EKO-TEX 100 certifikované pigmenty.

Pre udržanie krásnych farieb:

Per nás ručne a naruby pri teplote 30°C. Bez aviváže a s použitím pracích prostriedkov na farebné prádlo. Nesušiť v sušičke, radšej na čerstvom vzduchu. Chrániť pred slnkom pri sušení. Žehlenie? Jasnačka, ale naruby! Chemické ošetrovanie? Toto vynechaj, ok?

Záruka:

24 mesiacov

Rozmery: 

test, test & tasty._3

 

Kategória: Produkty
Späť do obchodu