Boho šaty MOROCCO

Šaty sú vo výpredaji a nie je možné ich z tohto dôvodu po zakúpení vrátiť. 

❤︎ Opasok súčasťou balenia

❤︎ Výstrih do tvaru V na pripináčik

❤︎ Nadýchané "spadnuté" rukávy na gumičku

❤︎ Midi dĺžka nad kolená

 

Doba výroby

Každý jeden kúsok JoveJove sa vyrába na objednávku - je to ekologicé, tento druh výroby spĺňa filozofiu udržateľnej módy, keďže každý vyrobený kúsok už má svojho majiteľa. Nevzniká tak nadmerná výroba. Svoj nákup si takto ešte viac premyslíte a čakanie na šaty znásobí radosť. A stojí za to.

Doba výroby je približne 14 dní, pri nadmernom množstve objednávok to môže byť o niečo dlhšie. O presnom dátume vás budeme informovať emailom

 

€50
Skladom

Nadýchané rukávy, midi dĺžka, nastaviteľný výstrih, oversized strih, ktorý si ale viete upraviť opaskom... to sú nové boho šaty Marocco. Inšpirované jesenným slnkom, jemným vánkom a exotikou. Výrazná oranžová ako dominanta doplnená "kachličkovým" modro-bielym vzorom. Nebojte sa vrstviť s veľkým chunky svetrom, s elegantným sankom, džínsovou bundou alebo kožúškom. Výrazný kúsok ale vysoko variabilný a nositeľný. Pre viac inšpirácie sa pozrite na náš Instagram.


Zloženie:

50% Bavlna 50% Ľan - látka je potlačená najmodernejšou technológiou digitálnej pigmentácie. Bez použitia a znečisťovania vody a s nízkou spotrebou elektrickej energie. Potlač má EKO-TEX 100 certifikované pigmenty.

Pre udržanie krásnych farieb:

Per nás ručne a naruby pri teplote 30°C. Bez aviváže a s použitím pracích prostriedkov na farebné prádlo. Nesušiť v sušičke, radšej na čerstvom vzduchu. Chrániť pred slnkom pri sušení. Žehlenie? Jasnačka, ale naruby! Chemické ošetrovanie? Toto vynechaj, ok?

Záruka:

24 mesiacov

Rozmery: 

test, test & tasty._3

 

Kategória: Produkty
Späť do obchodu