Funky krátke šaty GIRLY

❤︎ Krátke mini šaty nad kolená

❤︎ V páse na gumičku

❤︎ Lanový opasok je súčasťou balenia

❤︎ Zapínanie na gombík na crhbte

 

 

Doba výroby

Každý jeden kúsok JoveJove sa vyrába na objednávku - je to ekologické. Tento druh výroby spĺňa filozofiu udržateľnej módy, keďže každý vyrobený kúsok už má svojho majiteľa. Nevzniká tak nadmerná výroba. Svoj nákup si takto ešte viac premyslíte a čakanie na šaty znásobí radosť. A stojí za to.

Doba výroby je približne 14 dní, pri nadmernom množstve objednávok to môže byť o niečo dlhšie. O presnom dátume vás budeme informovať emailom.

€70
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant

Hravé, dievčenské mini šaty s výraznými rukávmi. V páse sú stiahnuté na gumičku a vzadu pri krku sa zapínajú na gombík. Môžete ich nosiť k sandálkam ako aj k teniskám, na rande aj počas dlhého letného dňa.


Zloženie:

100% bio bavlna - Podkladová bavlnená látka má pred potlačením certifikát GOTS. Následne je látka potlačená najmodernejšou technológiou digitálnej pigmentácie. Bez použitia a znečisťovania vody a s nízkou spotrebou elektrickej energie. Potlač má EKO-TEX 100 certifikované pigmenty. 

 Pre udržanie krásnych farieb:

Per nás ručne a naruby pri teplote 30°C. Bez aviváže a s použitím pracích prostriedkov na farebné prádlo. Nesušiť v sušičke, radšej na čerstvom vzduchu. Pri sušení chrániť pred slnkom. Žehlenie? Jasnačka, ale naruby! Chemické ošetrovanie? Toto vynechaj, ok?

 Záruka

24 mesiacov

Rozmery: 

test, test & tasty._1


Kategória: Produkty
Záruka: 2 roky
Späť do obchodu