Orange Juice Set

❤︎ Do objednávky nám napíšte prosím veľkosť topu a nohavíc (S, M, L, XL)

❤︎ Top na zavinovanie

❤︎ Nohavice do pásu na gumičku

 

Doba výroby

Každý jeden kúsok JoveJove sa vyrába na objednávku - je to ekologicé, tento druh výroby spĺňa filozofiu udržateľnej módy, keďže každý vyrobený kúsok už má svojho majiteľa. Nevzniká tak nadmerná výroba. Svoj nákup si takto ešte viac premyslíte a čakanie na šaty znásobí radosť. A stojí za to.

Doba výroby je približne 14 dní, pri nadmernom množstve objednávok to môže byť o niečo dlhšie. O presnom dátume vás budeme informovať emailom.

€120
Objednané

Set zložený zo širokých nohavíc do pásu a zavinovacieho topu. Zavinovací top je skrátená verzia zavinovacích šiat. Vrch je teda nastaviteľný, dobre sa prispôsobí akejkoľvek veľkosti hrudníka. Nohavice sú rovného voľného strihu zakončené v páse gumičkou. Sú pohodlné a môžete ich mať na sebe celý deň.

Materiál je mix ľanu a bavlny, ktorý splynie s vašim telom aj počas tropických dní. Set je extrémne vzdušný, pohodlný a fresh. Kúsky môžete nosiť spolu aj oddelene vďaka čomu je set variabilný a tvárny. Ideálny na každý horúci letný deň

 


Zloženie:

50 % Bavlna, 50% Ľan - Látka je potlačená najmodernejšou technológiou digitálnej pigmentácie. Bez použitia a znečisťovania vody a s nízkou spotrebou elektrickej energie. Potlač má EKO-TEX 100 certifikované pigmenty. 

Pre udržanie krásnych farieb:

Per nás ručne a naruby pri teplote 30°C. Bez aviváže a s použitím pracích prostriedkov na farebné prádlo. Nesušiť v sušičke, radšej na čerstvom vzduchu. Chrániť pred slnkom pri sušení. Žehlenie? Jasnačka, ale naruby! Chemické ošetrovanie? Toto vynechaj, ok?

Záruka:

24 mesiacov 

Rozmery:

Okrem klasických rozmerov S,M,L,XL máme nohavice dostupné aj vo verzii S - Petite. Nohavice sú o 10 cm kratšie na dĺžku. Pre dievčatá, ktoré majú výšku pod 160 cm odporúčame verziu Petite.

Pri objednávke nám prosím napíšte info, akú veľkosť topu (S, M, L, XL) a nohavice (S Petite, S, M, L, XL) by ste chceli objednať.

13 (2)

12 (2)

Kategória: Produkty
Späť do obchodu