Volánové midi šaty MEADOW / NUSA PENIDA

Šaty sú vo výpredaji a nie je možné ich z tohto dôvodu po zakúpení vrátiť. 

❤︎ Variabilné šaty - viac spôsobov nosenia / na jedno rameno alebo na obe ramená 

❤︎  Voľný, mierne sa rozširujúci strih pre absolútnu voľnosť a pohodlie

❤︎  Vhodné aj pre menšie tehotenské bruško

❤︎  Ideálne aj na kojenie vďaka ľahko stiahnuteľnému volánu na gumičke

❤︎ Midi dĺžka / pod kolená, či nad členky

 

Volánové šaty sú v predaji posledný mesiac. Potom tento druh zastavujeme.

 

Doba výroby

Každý jeden kúsok JoveJove sa vyrába na objednávku - je to ekologické. Tento druh výroby spĺňa filozofiu udržateľnej módy, keďže každý vyrobený kúsok už má svojho majiteľa. Nevzniká tak nadmerná výroba. Svoj nákup si takto ešte viac premyslíte a čakanie na šaty znásobí radosť. A stojí za to.

Doba výroby je približne 14 dní, pri nadmernom množstve objednávok to môže byť o niečo dlhšie. O presnom dátume vás budeme informovať emailom.

€20
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant

Maximálne ženské a romantické, ale zároveň pohodlné volánové šaty MEADOW a NUSA PENIDA sú ideálne na teplé letné dni. Užijete si v nich hektický pracovný deň s teniskami, ako aj večerné na rande, ale aj na párty. So správnym stylingom si ich môžete zobrať aj na svadbu s uvoľnenejším dresscodom, či na rodinnú oslavu. Vďaka širokému nariasenému volánu nemusíte pod šaty nosiť podprsenku.


Zloženie:

100% bavlna - bavlnená látka je potlačená najmodernejšou technológiou digitálnej pigmentácie. Bez použitia a znečisťovania vody, s nízkou spotrebou elektrickej energie. Potlač má EKO-TEX 100 certifikované pigmenty.

Pre udržanie krásnych farieb:

Per nás ručne a naruby pri teplote 30°C. Bez aviváže a s použitím pracích prostriedkov na farebné prádlo. Nesušiť v sušičke, radšej na čerstvom vzduchu. Pri sušení chrániť pred slnkom. Žehlenie? Jasnačka, ale naruby! Chemické ošetrovanie? Toto vynechaj, ok?

Záruka

24 mesiacov

Rozmery: 

Šaty MEADOW, NUSA PENIDA majú byť voľnejšie, na štýl oversized. Nájdite si čas a dobre sa odmerajte, aby kúsok sedel podľa vašich predstáv. Ak Vám tabuľka nepomohla, môžete sa pozrieť na náš Instagramdo kategórie Highlights, kde máme fotografie na postavách rozdielnych výšok a konfekčných veľkostí pre vašu konkrétnejšiu predstavu.

Ružové šaty s kvetmi - MEADOW, Modré šaty s rybičkami - NUSA PENIDA

84_1

Kategória: Produkty
Späť do obchodu