Zavinovacie šaty BLOOM

❤︎ Zavinovacie šaty s výstrihom do V

❤︎ Dlhé rukávy na gumičku

Veľkosť S

❤︎ Opasok nie je napevno pripevnený k šatám 

❤︎ Nastaviteľný pás (patentky)

Veľkosti M,L,XL

❤︎ Opasok je napevno prišitý k šatám

❤︎ Nastaviteľný pás, bez patentiek

Doba výroby

Každý jeden kúsok JoveJove sa vyrába na objednávku - je to ekologicé, tento druh výroby spĺňa filozofiu udržateľnej módy, keďže každý vyrobený kúsok už má svojho majiteľa. Nevzniká tak nadmerná výroba. Svoj nákup si takto ešte viac premyslíte a čakanie na šaty znásobí radosť. A stojí za to.

Doba výroby je približne 14 dní, pri nadmernom množstve objednávok to môže byť o niečo dlhšie. O presnom dátume vás budeme informovať emailom.

€98
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant

Zavinovací strih je lichotivý pre každú postavu. Práve samotné zavinovanie ešte viac podčiarkne elegantnú líniu vášho pásu a ponúka nastaviteľné pohodlie. Vďaka zavinovaniu sa ľahko obliekajú (ale aj ľahko vyzliekajú, ak to bude nutné). Zavinovacie šaty Bloom sú skvelé na každú príležitosť- na svadobný glam, romantickú večeru či pohodlie v parku.


Zloženie:

100% Bavlna - Podkladová bavlnená látka má pred potlačením certifikát GOTS. Následne je látka potlačená najmodernejšou technológiou digitálnej pigmentácie. Bez použitia a znečisťovania vody a s nízkou spotrebou elektrickej energie. Potlač má EKO-TEX 100 certifikované pigmenty. 

Pre udržanie krásnych farieb:

Per nás ručne a naruby pri teplote 30°C. Bez aviváže a s použitím pracích prostriedkov na farebné prádlo. Nesušiť v sušičke, radšej na čerstvom vzduchu. Chrániť pred slnkom pri sušení. Žehlenie? Jasnačka, ale naruby! Chemické ošetrovanie? Toto vynechaj, ok?

Záruka:

24 mesiacov 

Rozmery:

Veľkosť S

Pri tomto modeli je dôležité, aby ste sa poctivo odmerali, hlavne obvod a pás. Pri obvode cez prsia nad 80 cm (už aj s podprsenkou) neodporúčame zakúpiť veľkosť S. Výstrih by bol až príliš vykrojený.

Veľkosti M, L, XL 

Pri veľkostiach M, L, XL je výstrih menej vykrojený a uväzovanie nie je na patentky ale klasicky pomocou napevno prišitého opasku, kde si sami viete upraviť obvod pása ako potrebujete.

test, test & tasty.

 

Kategória: Produkty
Späť do obchodu