Zavinovacie šaty PAINT a GILI AIR

❤︎ Zavinovacie šaty s výstrihom do V

❤︎ Dlhé rukávy na gumičku

 

Veľkosť S

❤︎ Opasok nie je napevno pripevnený k šatám 

❤︎ Nastaviteľný pás (patentky)

 

Veľkosti M,L,XL

❤︎ Opasok je napevno prišitý k šatám

❤︎ Nastaviteľný pás, bez patentiek

 

Doba výroby

Každý jeden kúsok JoveJove sa vyrába na objednávku - je to ekologicé, tento druh výroby spĺňa filozofiu udržateľnej módy, keďže každý vyrobený kúsok už má svojho majiteľa. Nevzniká tak nadmerná výroba. Svoj nákup si takto ešte viac premyslíte a čakanie na šaty znásobí radosť. A stojí za to.

Doba výroby je približne 14 dní, pri nadmernom množstve objednávok to môže byť o niečo dlhšie. O presnom dátume vás budeme informovať emailom

€65
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant

Zavinovací strih pristane každej postave. Zvýrazňuje pás a poprsie, pomáha skrývať ak je niečo potrebné skryť a vytvára krivky tam, kde chýbajú. Sú sexy bez toho, aby boli príliš odhaľujúce. Vďaka zavinovaniu sa ľahko obliekajú (ale aj ľahko vyzliekajú, ak to bude nutné). Ľahko si ich prispôsobíte aj s výstrihom tak, aby vám dokonale vyhovovali na každú príležitosť.

 

Na ostrove Gili Air v Indonézii sme videli tie najkrajšie západy slnka. Také, že si pamätáme dodnes nielen ten pohľad, ale aj pocit. Večera s výhľadom na zapadajúce slnko, ktoré sa odráža od hladiny mora a postupne mení jeho farbu. Živá hudba, kokosová voda a ešte teplý piesok k tomu. Presne tieto momenty nás inšpirovali pri tvorbe šiat Gili Air. Zavinovací strih pristane každej postave. Vďaka zavinovaniu sa ľahko obliekajú (ale aj ľahko vyzliekajú, ak to bude nutné) a vďaka zavinovaniu si ich prispôsobíte aj s výstrihom tak, aby vám dokonale vyhovovali na každú príležitosť.


Zloženie:

100% Bavlna - Podkladová bavlnená látka má pred potlačením certifikát GOTS. Následne je látka potlačená najmodernejšou technológiou digitálnej pigmentácie. Bez použitia a znečisťovania vody a s nízkou spotrebou elektrickej energie. Potlač má EKO-TEX 100 certifikované pigmenty. 

Pre udržanie krásnych farieb:

Per nás ručne a naruby pri teplote 30°C. Bez aviváže a s použitím pracích prostriedkov na farebné prádlo. Nesušiť v sušičke, radšej na čerstvom vzduchu. Chrániť pred slnkom pri sušení. Žehlenie? Jasnačka, ale naruby! Chemické ošetrovanie? Toto vynechaj, ok?

Záruka:

24 mesiacov 

Rozmery:

Veľkosť S

Pri tomto modeli je dôležité, aby ste sa poctivo odmerali, hlavne obvod a pás. Pri obvode cez prsia nad 80 cm (už aj s podprsenkou) neodporúčame zakúpiť veľkosť S. Výstrih by bol až príliš vykrojený.

Veľkosti M, L, XL 

Pri veľkostiach M, L, XL je výstrih menej vykrojený a uväzovanie nie je na patentky ale klasicky pomocou napevno prišitého opasku, kde si sami viete upraviť obvod pása ako potrebujete.

 test, test & tasty. (2)test, test & tasty. (1)

 

Kategória: Produkty
Späť do obchodu