Doprava a cena

Všetky objednávky v celkovej hodnote nad 132 € s DPH majú poštovné v rámci Slovenskej a Českej republiky zadarmo.

 

Slovensko

  • SK Zásielkovňa Z point 3,7 €
  • SK Zásielkovňa doručenie na domácu adresu 6,23 €

 

Česko

  • CZ Zásilkovna Z Point 3,3 €
  • CZ Zásilkovna doručenie na domácu adresu 5 €

 

 Osobný odber Praha 7 - zdarma

Po predchádzajúcej dohode cez email je možný osobný odber na Prahe 7 (Letná). Bez písomného dohodnutia predania balíčku medzi predávajúcim a kupujúcim, nie je možné

vyzdvihnutie objednávky.

 

Zahraničie

V prípade záujmu zaslania do zahraničia nás prosím kontaktujte: info@jovejove.sk

 

Dopravné podmienky:

  1. Výrobná lehota šiat je minimálne 14 dní. V špecifických prípadoch sa môže táto lehota predĺžiť o lehotu určenú výrobcom (výrobca látok, krajčírka). V tomto prípade Vás budeme o zmene dodacej lehoty informovať emailom alebo telefónom. Výroba objednávky prebieha až po pripísaní platby za objednávku na účet predávajúceho.
  1. Tovar sa považuje za dodaný okamihom doručenia tovaru na adresu uvedenú v akceptácii objednávky a prevzatí okamihom fyzického prevzatia tovaru kupujúcim, resp. jeho oprávneným zástupcom alebo odmietnutím prevzatia tovaru, ktoré dopravca vyznačí v protokole o doručení a odovzdaní tovaru.

 

❤︎UPOZORNENIE❤︎

Pri preberaní zásielky skontrolujte, či zásielka, balenie zásielky sú nepoškodené neporušené. V prípade akýchkoľvek pochybností zásielku nepreberte alebo preberte s uvedením písomnej výhrady voči prepravcovi. O vzniknutej situácii nás čo najskôr informujte. V prípade, že zásielku s porušeným alebo poškodeným balením preberiete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu zásielky, nenesieme zodpovednosť za škody pri preprave a nie je možné uplatniť si reklamáciu.

 

CENA 

  1. Cenu tovaru a prípadné náklady spojené s dodaním tovaru podľa kúpnej zmluvy môže kupujúci zaplatiť nasledujúcim spôsobom:
  • bezhotovostne prevodom na bankový účet predávajúceho: SK09 1100 0000 0029 1586 9715 vedený v Tatra Banke.
  1. Spoločne s kúpnou cenou je kupujúci povinný zaplatiť predávajúcemu náklady spojené s balením a dodaním tovaru v zmluvnej výške. Ak nie je ďalej uvedené výslovne inak, rozumie sa ďalej kúpnou cenou aj náklad spojený s dodaním tovaru. Náklady spojené s dodaním tovaru sa neúčtujú v prípade objednávky nad 132 €.
  1. Predávajúci vystaví kupujúcemu daňový doklad - faktúru. Daňový doklad je odoslaný na emailovú adresu kupujúceho. Ak by ste potrebovali aj vytlačenú faktúru, napíšte nám email

            na info@jovejove.sk, poprípade info do poznámky pred objednaním.

        4. Tovar ostáva majetkom predávajúceho až do zaplatenia ceny v plnej výške.

        5. Všetky ceny produktov v e-shope sú konečné, vrátane všetkých daní. Predávajúci nie je platiteľom DPH. Cena produktu nezahŕňa náklady na doručenie.

Späť do obchodu