PRINTY & ŠATY

Všetky printy si tvoríme sami. Podľa našich predstáv ich nakreslil Bekin brat Martin. Všetky vzory sú pre nás osobné a majú silnú symboliku. Môžete si byť zároveň isté, že v šatách od nás žiadne iné kúsky neuvidíte. Snažili sme sa vytvoriť jedinečné šaty. Pre jedinečné ženy.

 

Jediný minimalizmus, ktorý u nás nájdete je ten myšlienkový. Chceme vám skrz naše šaty dodať trochu bezstarostnosti. Milujeme farby a milujeme vzory, je ich však v našich končinách stále tak málo! Chápeme však, že niekedy môže byť zložité zistiť, s čím ich nosiť. Preto sme ich pre vás pripravili tak, aby ste nad ničím nemuseli premýšľať. Naša značka a naše kúsky nie sú záležitosťou trendov. Sú záležitosťou pocitov. Pocitov, ktoré chceme zároveň skrz naše šaty dodať. A budete ich môcť nosiť aj o 5 rokov. Nie, vy musíte! Možno aj dlhšie. Toto sú šaty pre tie najobyčajnejšie, no najkrajšie a najvzácnejšie chvíle. Šaty, do ktorých sa zapíšu spomienky poprepletané pocitmi a emóciami. A to predsa nikdy nevyjde z módy:) Síce to nie je vyslovene zámer, keďže jedna z nás je mamou, všetky naše šaty sú vhodné aj na kojenie a ponosíte ich aj s menším tehotenským a popôrodným bruškom.

 

Naša prvá kolekcia symbolizuje znovuzrodenie∼. Znovuzrodenie pozitívnej energie, radosti zo života, znovuzrodenie pocitu slobody, blízkosti a bezstarostnosti. Všetko, čo nám posledný rok tak veľmi chýbalo. A zároveň nesie naša debutová kolekcia odkaz na zrodenie JoveJove ako značky.

 Pink and Brown Simple Handwritten Portfolio Presentation_1

Pink and Brown Simple Handwritten Portfolio Presentation (2)Pink and Brown Simple Handwritten Portfolio Presentation (1)

COMFY NEW YORK print potisk šaty

Pink and Brown Simple Handwritten Portfolio Presentation_1

Pink and Brown Simple Handwritten Portfolio Presentation_2

Späť do obchodu