Tričko MILUJEM ŽIVOT

❤︎ Unisex

❤︎ Oversized

❤︎ Autorská potlač

€35
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant

Kvalitné oversized tričko je základ. Plus ak je na ňom správa, ktorá rozžiari deň a vyčarí úsmev na tvári, je to ešte väčšia radosť. Motto: "Každý deň milujem život a život miluje mňa", je naša každodenná pripomienka, že život je krásny a treba si ho naplno užívať.

100% bavlnené tričko, s GOTS, Fair Wear a Peta approved vegan certifikátom, s ekologickou potlačou na vodnej báze, čím je zaručená jemnosť potlače na dotyk. Farba Vintage Raw je cool zmena od bielej alebo smotanovej, champagne a dodáva to tričku "vintage" vibes.


Zloženie:

100% Bavlna s certifikátom GOTS, Wear Fair, Peta approved- Vegan.

Pre udržanie krásnych farieb:

Per nás ručne a naruby pri teplote 30°C. Bez aviváže a s použitím pracích prostriedkov na farebné prádlo. Nesušiť v sušičke, radšej na čerstvom vzduchu. Chrániť pred slnkom pri sušení. Žehlenie? Jasnačka, ale naruby! Chemické ošetrovanie? Toto vynechaj, ok?

 

Balenie

Tričká balíme do 100% recyklovateľných sáčkov. Ak by ste chceli tričko ako darček, napíšte nám do poznámky, zabalíme ho do krabice.

12 (2)

Záruka:

24 mesiacov 

 

Rozmery: Rady by sme upozornili, že tričko Milujem život má iný strih ako tričko Wild Fantasy. Materiál je rovnaký, ale strih je iný.

test, test & tasty.

 

Kategória: Produkty
Späť do obchodu