Tričko WILD Fantasy

❤︎ Unisex

❤︎ Oversized

❤︎ Autorská potlač

 

 

€15 €15 €10 €15 €15 €15 od €10
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant

Ak je nejaký kúsok, na ktorý nedáme dopustiť, je to oversized bavlnené tričko s potlačou. Hodí sa ku všetkému a razom spraví bez väčšej snahy uvoľnený cool outfit. Keďže je však celkom náročné nájsť dobrý strih v kombinácii s pekným printom, jedno také tričko sme vytvorili. 100% bavlnené, s GOTS, Fair Wear a Peta approved vegan certifikátom, s ekologickou potlačou na vodnej báze. Vybrali sme dve farebné variácie - Camel a Limetka. Potlač sme navrhli v retro palete farieb spolu s pastelovými farbami. Pre všetky dievčatá a ženy, ktoré chcú vyzerať dobre aj keď sa im vôbec nechce, pre tie, ktoré majú lenivý deň aj tie, ktoré hľadajú dobrodružstvo každý deň.


Zloženie:

100% Bavlna s certifikátom GOTS, Wear Fair, Peta approved- Vegan.

Pre udržanie krásnych farieb:

Per nás ručne a naruby pri teplote 30°C. Bez aviváže a s použitím pracích prostriedkov na farebné prádlo. Nesušiť v sušičke, radšej na čerstvom vzduchu. Chrániť pred slnkom pri sušení. Žehlenie? Jasnačka, ale naruby! Chemické ošetrovanie? Toto vynechaj, ok?

 

Balenie

Tričká balíme do 100% recyklovateľných sáčkov. Ak by ste chceli tričko ako darček, napíšte nám do poznámky, zabalíme ho do krabice.

 12 (2)

Záruka:

24 mesiacov 

 

Rozmery:

 test, test & tasty. (1)

 

 

Kategória: Produkty
Späť do obchodu